Shoptet.cz alternativa? Představujeme Exitshop.cz

Vadí Vám neustále padající Shoptet? Nebo nejste spokojeni s jeho funkcemi, nebo cenou? Dovolte mi, abych Vám přestavil alternativu v podobě e-shopového řešení Exitshop.cz

Proč je vhodně zvolit stabilní a spolehlivé řešení pro e-shop?

Jste majitelem e-shopu nebo se chystáte založit svůj vlastní online obchod? Pokud odpovídáte ano, pak určitě řešíte otázku, jakou platformu zvolit pro provoz svého e-shopu. Jistě jste již narazili na množství možností, od různých open-source řešení až po placené e-commerce platformy. Všichni Vám doporučují svoji vlastní verzi, ale myslím si, že je důležité nebrat tuto volbu na lehkou váhu. Po dlouhém přemýšlení a vlastních zkušenostech Vám mohu jednoznačně doporučit volit stabilní a spolehlivé řešení pro váš e-shop, jako je například Exitshop.cz, ale k tomu se dostaneme později.

Stabilní e-shop je základ úspěchu v online podnikání

Začněme jedním základním faktem, bez stabilní platformy nemůže být Váš e-shop úspěšný. Můžete mít nejkrásnější design, skvělé produkty a nejlepší ceny, ale pokud bude Vaše platforma často padat nebo bude neustále docházet k technickým problémům, zaručeně ztratíte zákazníky. Možná se na Vašem e-shopu objeví negativní recenze, které mohou zhoršit Vaši reputaci a odradit potenciální zákazníky. V tomto případě není cesta zpět a Vaše snaha a investice budou zbytečné.

Proč zvolit placené řešení?

Můžete se také často setkat s argumentem, že placené e-commerce platformy jsou příliš drahé a že je lepší zvolit si open-source řešení zdarma (Jako je například WooCommerce na WordPress apod). Nicméně jsem se také setkal s majiteli e-shopů, kteří se rozhodli, že za svou platformu nedají nikdy ani korunu. Důsledkem bylo, že jejich web byl často nedostupný, měl špatnou podporu a měli s ním mnoho technických problémů. Takové řešení se v konečném důsledku ukázalo jako dražší, protože ztratili zákazníky a museli investovat do oprav a údržby platformy.

Co je Exitshop.cz?

Exitshop je neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací a skladem. Nemusíte nikdy platit nic navíc za pluginy, rozšíření. U nich máte všechny funkce v ceně.

Jak jsem na ně narazil?

Už od roku 2010 se pohybuji v online světě – vytvářím weby, starám se o jejich provoz a optimalizaci. Mezi mými klienty jsou i majitelé e-shopů, kteří využívají různé e-shopové platformy. Ať už se jedná o Shoptet, Shopify, UPgates, Eshop-rychle a nebo třeba WooCommerce. Čas od času řešíme úpravy e-shopu, stabilitu a další důležité funkce, které pomáhají přivádět více zákazníků. Často se tedy střetávám s různými problémy a často majitelé nevědí, co s tím dělat. Před několika lety jsem poprvé zaslechl o e-shopovém řešení od Exitshop.cz a začal jsem ho více zkoumat a testovat.

Jsem velmi překvapen kvalitou a variabilitou tohoto řešení. Jako obrovské plus (kromě stability, funkcí a podpory) vidím hlavně to, že všechny funkce, které toto řešení má, tak je v ceně. Nemusíte platit peníze navíc za rozšíření, která chcete využívat – vše je v ceně, které je navíc velice příjemná.

Ceník Exitshopu

Exitshop nabízí jednotnou cenu a navíc si ho můžete vyzkoušet na měsíc zdarma. Poté se platí Poté 0,7 % z obratu pro všechny a veškeré funkce máte v ceně – neomezený počet produktů, e-shopů, domén, zemí, měn, atd. V ceně jsou rovněž všechny integrace a napojení na dopravce, účetní systémy, banky, helpdesk, e-mailingové platformy a další externí služby.

Proč zrovna Exitshop.cz?

Jak jsem psal výše. Pro moje weby a weby klientů je důležitá stabilita, funkce a všemožná rozšíření, která můžeme použít pro lepší optimalizaci webu.

Exitshop nabízí několik zajímavých rozšíření a mezi nejzajímavější přednosti řadím:

  • Neomezený počet produktů ve Vašem e-shopu – můžete jich mít klidně milion, za stejnou cenu.
  • Integrace bez příplatků – dopravci, účetní systémy, banky, helpdesk, e-mailingové platformy a další externí služby.
  • Země a měny – Vytvořte si neomezený počet různých e-shopů a prodávejte v jakékoliv zemi a měně.
  • Mobilní aplikace na Android – Zkontrolujete si stav zboží včetně jeho umístění, jednoduše naskladňujte, provádějte inventury a usnadněte si expedici. Aplikace podporuje čtení EAN pomocí Bluetooth čtečky nebo za použití fotoaparátu na mobilu.
  • Mall Partner Integration – API napojení na MALL Marketplaces. Váš sklad napojí přes jejich partnera na všechny MALL tržiště včetně Allegra. Nechybí ani Alza a chystají i Kaufland. Produkty se budou automaticky synchronizovat a objednávky odbavíte přímo z administrace Exitshopu.
  • E-shopy a šablony – Umí jednostránkové i klasické e-shopy. Napojí Vám Shoptet – sklad a objednávky budete snadno spravovat z jejich administrace. Vyberte si z hotových šablon nebo si přidejte vlastní CSS. Vytvoří Vám kompletní PSD design na míru, případně pomůžou nasadit již hotový design.

Exitshop toho umí opravdu mnoho a než abych to vypisoval všechno, tak Vás raději odkážu na jejich web, kde se dozvíte další informace o této e-shopové platformě.

Výhody Exithopu

Už jen stručně budu pokračovat dalšími výhodami, které Exitshop.cz nabízí. Mezi ty hlavní, které by Vás mohli zajímat patří především automatické a snadné napojení na dopravce, jako je: Zásilkovna, Česká pošta, GLS, PPL, DPD, UPS WEDO a další.

  • Účetní systémy – Podporují export faktur do účetních systémů Money S3, Pohoda, FlexiBee, Helios, Stereo, Omega, MRP, iDoklad, Premier a také jejich hromadné stažení v PDF nebo CSV.
  • Import plateb – Podporují import plateb z mnoha bank a společností pro rychlé spárování plateb s objednávkami. Pro Fio máme i automatické párování přes API.
  • Napojení na externí služby – V systému mají napojení na externí služby, jako jsou Heureka, Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook, Owlcure, Adform, Criteo, Dreamroi, Ecomtrack, Ecomail, RTB House, SmartsUpp, Foxentry, exporty pro účetní systémy, pro dopravce (i přes API) a jiné.
  • Platební brány – Podporují platební brány GoPay, PayU, Comgate, Pays, PayPal, Braintree, Confirmo (BitcoinPay), Twisto a Stripe

Ještě jsem Vás nepřesvědčil? Ok, pokračujeme dále 🙂

Recenze a názor na Exitshop.cz

Jak už jsem psal, tak spolupracuji s několika klienti a není tajemství, že několik z nich má svůj úspěšný eshop od Exitshop.cz

Jestli Vás zajímá, jak takový e-shop může vypadat, tak se podívejte třeba na vymazlenou šablonu Sablio.cz

Vymazlená šablona, plná zajímavých funkcí, která se perfektně hodí na tento segment. Je sice na míru, ale vypadá nádherně. S řadou funkcí, které jsou spojené se SEO jsem pomáhal a zaručuji, že se Vám určitě budou hodit. Pokud tedy hledáte systém, kde si můžete dělat defakto cokoliv a nebude Vás limitovat cena, nebo počet produktů v e-shopu, tak určitě Exitshop.cz doporučuji.

Pokud chcete i Vy úspěšný e-shop na stabilní platformě za super cenu a s řadou vychytávek, tak určitě vyzkoušejte Exitshop.cz

Závěr

Závěrem bych chtěl zdůraznit, že volba stabilní a spolehlivé platformy pro provoz e-shopu není jen otázkou financí, ale také strategickou volbou pro Váš budoucí úspěch. Je důležité myslet dlouhodobě a zvolit si platformu, která Vám přinese jistotu a důvěryhodnost. A to je přesně to, co Exitshop.cz nabízí.

Proto si dobře rozmyslete svou volbu a nepodceňujte stabilitu a spolehlivost. Myslím si, že Vám nakonec přinese mnohem větší zisky než jakýkoliv jiný aspekt provozu vašeho e-shopu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *