Zveme vás na konferenci Splň si svůj sen

Každý se asi ptá, proč sny máme v každém věku, jen se postupem času mění a člověk se postupně mění. Offline konference Splň si svůj sen – Get Connected pro aktivní mladé lidi se věnuje studentským stážím ve firmách i v nejrůznějších organizacích. Na konferenci se během přednášek a workshopů účastníci dozví zajímavé informace o tom, jak a proč využít možností stáží, poslechnou si zajímavé příběhy zkušených osobností a navážou užitečné kontakty.

Řečník co dostal dotaci 30 milionů korun

Jedním z hlavních témat jsou studentské stáže a povzbuzení mladých lidí k větší aktivitě a splnění svých cílů. K tomu vystoupí také několik skvělých řečníků.

Jmenovitě třeba Lukáš Krčil z online terapeutické platformy Hedepy, která za rok realizovala už 13 tisíc terapií. A nedávno získala také dotaci 30 milionů korun na další rozvoj a expanzi do zahraničí. Dále uvidíte a uslyšíte Matěje Krejčího z digidetox. A určitě nevyhoříte, tedy myslíme uvnitř sebe, protože vám bude přednášet i Petr Mandík z platformy Happyend, která pomáhá zhmotňovat sny do reality, a mnoho dalších.

Zažít akci přímo na akci

Na zájemce a zájemkyně čekají 3 aktivní workshopy, individuální kariérové poradenství, konzultace s osobními kouči, ale i třeba možnost vyměňovat si motivační knížky.

Vstupenka za cenu oběda? Ano, je to možné

Rise and Shine – platforma pro osobní rozvoj vznikla primárně pro pomoc studentům a mladým lidem k osobnímu rozvoji. Proto jsou naše akce za nízké ceny, aby si je mohl dovolit každý. Cena na tuto akci je stanovena ve dvou kategoriích za 150 Kč a 250 Kč. Veškeré informace najdete na webu Rise and Shine.

Konference se koná v sobotu 7. května 2022 od 10:00 do 17:00 h v Praze na Fakultě stavební ČVUT, Thákurova 2077/7, 166 29 Praha 6.