WEDOS Global Protection představení a recenze

Služba WEDOS Global Protection má několik funkcí, které nejen ochrání váš web před potenciálními útoky, ale také výrazně zrychlí načítání stránek pro uživatele z celého světa. Pomocí CDN cachování umožní, aby návštěvníci Vašeho webu byli obslouženi nejbližším serverem z celosvětové sítě WEDOS Global, což znamená vyšší rychlost přístupu k obsahu Vašeho webu.

WEDOS Global Protection

Podívejte se na kompletní informace o WEDOS Global Protection

Co je WEDOS Global Protection?

Jejich systém big data analýzy účinně monitoruje provoz a detekuje všechny útoky na všechny jejich klienty po celém světě v reálném čase. Díky decentralizovanému celosvětovému pokrytí, které zahrnuje všechny kontinenty s vysokou dostupností, jsou schopni chránit jejich klienty do několika sekund od vzniku útoku. K tomu využívají několik různých poskytovatelů služeb a využívají anycast síť, která jim umožňuje efektivně filtrovat útoky již v blízkosti útočníků. Díky aplikaci strojového učení se systém neustále rozvíjí a zlepšuje. Drží se evropské legislativy a nepřijímají žádné dotace, a tak můžou s jistotou říci, že jejich 25letá zkušenost a denní zpracování milionů útoků pro více než 600 tisíc aktivních služeb jim umožňuje poskytovat nejvyšší úroveň ochrany pro jejich klienty.

WordPress plugin pro Wedos Global

Zajištění bezpečnosti Vašeho webu je nyní snadné a efektivní díky novému WordPress pluginu WEDOS Global Protection. Tento plugin Vám umožní jednoduše vytvořit nový účet na WEDOS Global nebo propojit Váš stávající účet přímo z administrace WordPressu, aniž byste museli opustit prostředí vašeho webu.

Instalace pluginu je bezplatná a jednoduchá přímo ve Vaší administraci WordPressu. Stačí zadat název „WEDOS Global Protection“ do vyhledávacího pole. Po instalaci můžete okamžitě aktivovat službu WEDOS Global Protection, která zajišťuje automatickou ochranu proti DDoS útokům, skrývá Vaši IP adresu, zvyšuje rychlost Vašeho webu pomocí globální sítě anycast a vylepšuje Vaše SEO.

V budoucnu bude plugin nabízet také další užitečné informace, grafy a statistiky.

Jak funguje WEDOS Global Protection?

Pro zvýšení bezpečnosti Vašeho webu a ochrany proti útokům Wedos nabízí možnost vytvoření účtu zdarma a bez závazků. V administraci služby budete mít možnost přidat doménu a postupovat podle jednoduchých instrukcí. Pokud používáte WordPress, můžete si nainstalovat jejich plugin, který vám tento proces usnadní. Nemusíte se bát o svá data, jelikož při použití WEDOS Global Protection nemusíte měnit poskytovatele. Stačí pouze nasměrovat doménu na jejich DNS servery a počkat, než se změny propagují v internetu. To trvá obvykle jen několik minut.

WEDOS Global Protection

Podívejte se na kompletní informace o WEDOS Global Protection

Po této změně okamžitě začnou blokovat závadný provoz z útočících IP adres a omezovat přístupy z podezřelých adres pomocí cookie a přesměrování. Navíc poskytují i další úroveň ochrany, jako je statický otisk Vašich stránek, přesměrování a zpracování chyb 404, který rozdistribuovali po celém světě, aby ulevili Vašemu serveru. Dále budou blokovat všechny roboty, hackerské útoky a další škodlivý provoz pomocí funkce WAF – Web application firewall.

Po 15 dnech můžete službu buď prodloužit, jako většina jejich spokojených zákazníků, anebo změnit DNS servery zpět a vše bude probíhat jako dříve.

Kolik stojí?

Wedos Global Protection nabízí několik tarifů, které můžete využít.

Proč by Vás měla zajímat rychlost webu?

Využívání rychlosti webu jako faktoru pro lepší pozice ve vyhledávačích má několik výhod. Zaprvé, rychlý web zajišťuje vyšší uživatelskou spokojenost – návštěvníci najdou požadované informace snadněji a rychleji. Dále dochází k menší míře opuštění stránky, což může mít pozitivní dopad na hodnocení stránek ve vyhledávačích. Také se zvyšuje počet konverzí – návštěvníci mají větší pravděpodobnost, že provedou požadovanou akci, jako je nákup či vyplnění formuláře.

Optimalizace rychlosti webu navíc může snížit náklady na provoz, protože rychlý web potřebuje méně serverových prostředků. Navíc poskytuje lepší zážitek při prohlížení na mobilních zařízeních a usnadňuje indexování a procházení stránek vyhledávačům.

WEDOS Global Protection

Podívejte se na kompletní informace o WEDOS Global Protection

Kdo používá Wedos Global Protection?

Wedos Global Protection používají i velcí poskytovatelé webů v ČR, jako například Alza, Hyundai, Nejlevnejsipneu.cz, Pilulka a další.

Kdo používá Wedos Global Protection?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *