recenze t-shock

Recenze T-shock

Dnes nás čeká recenze T-shock, což je služba, která Vám pomůže vytvořit originální tričko, mikinu, hrneček a spoustu dalšího. Jedná se o další recenzi služeb na tomto webu.

Co je a co umí T-shock?

Jak jsem psal v úvodu, tak T-shock je web na kterém si můžete vytvořit vlastní tričko, mikinu, hrneček, polštář, tašky a spoustu dalšího. Vybírat si můžete z jejich databanky návrhů a nebo si nahrát vlastní motiv.

Za dobu existence zvládli:

  • 230 000 potisknutých triček
  • 210 000 odbavených objednávek
  • 3 600 recenzí od zákazníků
  • 3 000 triček skladem
  • 13 let zkušeností s potiskem
T-shock

Recenze T-shock

T-shock nabízí širokou nabídku potisků. Velkou výhodu ale vidíme v tom, že si můžete sami a snadno vytvořit vlastní návrh.

Vytvoření potisku na T-shock
Vytvoření potisku na T-shock

Vytvoření návrhu je opravdu jednoduché a mají na to super nástroj přímo na webu. Stačí si zvolit jaké tričko chcete (pánské, dámské, dětské) a jaké chcete tričko/mikinu a nebo cokoliv a přesměruje Vás to na nástroj, kde můžete tvořit.

vlastní tričko
T-shock – vlastní tričko

Při výběru trička si můžete zvolit barvu trička, barvu písma, velikost, přidat obrázek, motiv atd. Vytvoření trička je otázkou několika málo minut anebo hodin – záleží na Vaší kreativitě 🙂

Myslíte si, že se zaobírají jen potisknutím triček? Kdepak 🙂 Jsou Dobrým Andělem a také prostřednictvím společnosti Bona Helpo pomáhají invalidním či jinak hendikepovaným lidem. Nezapomínají ani na čtyřnohé miláčky a proto pravidelně podporují útulky pro pejsky a kočičky.

Nabízené služby

Nejpopulárnější jsou samozřejmě potisky triček, ale T-shock toho nabízí opravdu mnoho.

  • Trička / organická trička
  • Mikiny
  • Polokošile
  • Spodní prádlo
  • Sportovní oblečení
Nabídka potisků
Nabídka potisků T-shock

Podívejte se sami na jejich web, kde naleznete kompletní výčet služeb, které nabízejí.

Kontakty T-shock

T-shock, s. r. o.
Cejl 76
602 00 Brno
Česká republika
IČO: 27685951
DIČ: CZ27685951

e-mail: [email protected]
Telefon: 773 500 245

Závěrečné hodnocení

Pokud potřebujete jednorázově potisknout tričko, mikinu a nebo třeba hrneček, tak rozhodně doporučujeme využít T-shock. Kromě triček a mikin můžete potisknout i další předměty viz. jejich web.

Zajímavostí je, že si u nich můžete založit i vlastní eshop a prodávat tam Vaše návrhy a dostávat provize z prodejů a nebo můžete prodávat vlastní merch. Možností spolupráce s T-shock je opravdu mnoho.

PS: Podívejte se na jejich stránku „Výprodej“ a uvidíte, jaké produkty mají v akci se sníženou cenou 🙂