Recenze Kurzy pro radost

V dnešní recenzi se podíváme na další zajímavý projekt, kterým je web Kurzyproradost.cz. Jedná se o největší online portál s kurzy v ČR.

Co jsou Kurzy pro radost?

Kurzy pro radost jsou jedničkou v oboru, co se online kurzů týče. V jejich databázi naleznete více než 2900 videolekcí kurzů online. Web Kurzyproradost.cz vznikly v roce 2012, naplno odstartovaly o pár měsíců později.

Jaké kurzy v systému najdeme?

Jednotlivé kurzy mají rozdělené do několika kategorií, které si teď stručně projdeme.

Kreativní kurzy online

kreativní kurzy online
kreativní kurzy online

Blíží se zima a pokud nevíte, co doma dělat, tak kurzy na tohle téma jsou právě pro Vás. Kreativní kurzy Vás naučí jak lépe kreslit, vyrábět si výrobky a nebo třeba hrát na kytaru. Tato sekce je naplněna spoustou kreativních videí, ze kterých si určitě vyberete. Můžete se naučit háčkovat, drátovat, připravovat kvalitní kávu, lépe vařit. V této sekci toho najdete opravdu hodně. Podívejte se sami.

Kurzy na téma zdraví a fitness

kurzy na téma zdraví a fitness
kurzy na téma zdraví a fitness

Na téma zdraví a fitness naleznete na internetu spousty obsahu. V této sekci se můžete dozvědět spoustu zajímavých informací třeba o péče o dítě, hubnutí, masážích a zdravé stravě. Mezi kurzy naleznete i videa na téma cvičení, meditace, pilates, vaření a další. Mezi nejoblíbenější kurzy z kategorie zdraví a fitness patří třeba i recept na šťastné vztahy od Radima Uzla.

Byznys kurzy

byznys kurzy
byznys kurzy

Chcete začít vydělávat na internetu a nevíte jak? Zajímá Vás jak optimalizovat Váš současný byznys a nebo jen hledáte motivaci? Vše naleznete v kategorii byznys kurzů.

Nejsledovanější kurzy jsou na téma excel (Excel pro začátečníky), koučingu, motivace, office a SEO. Tato sekce je naplněná odbornými kurzy, které rozhodně stojí za shlédnutí.

Kurzy na téma osobního rozvoje

kurzy na téma osobního rozvoje
kurzy na téma osobního rozvoje

Samostatná kategorie na téma osobního rozvoje, která tak trošku souvisí s kategorií byznys, kterou jsme Vám uvedl výše. V těchto kurzech naleznete videa na téma osobního rozvoje, jak už je patrné z názvu. Nemusí se však nutně jednat o byznys, protože v této kategorii naleznete i kurz na hru klavírem, kurz cestovní angličtiny, ale i kurz na to, jak se oblékat stylově.

Online kurzy pro děti a maminky

online kurzy pro děti a maminky
online kurzy pro děti a maminky

Rozsáhlá databáze kurzů pro maminky a děti. V kategorii určené maminkám a dětem naleznete kurzy na téma porodu, šití, zdobení dortů, angličtiny pro děti a spousty dalších. Není náhodou, že mezi nejoblíbenější kurzy patří zdobení dortů, kurz líčení a pilates pro začátečníky. V této sekci toho naleznete opravdu hodně.

Kurzy zaměřené na technologie

kurzy zaměřené na technologie
kurzy zaměřené na technologie

Tato sekce je zaměřená na technické online kurzy. Naleznete v ní videa na téma fotografování, jak pracovat s grafikou, jak upravovat fotky a nebo jak natáčet videa pokud jste úplný začátečník. Myslím si, že třeba kurzy fotografování a natáčení videí jsou velice povedené a rozhodně stojí za shlédnutí.

Online kurzy můžete sledovat z pohodlí domova, kdykoliv si je můžete pauznout a nebo se k nim vrátit. Spousta videí je po registraci zcela zdarma a databáze online kurzů je opravdu veliká.

Chcete vydělávat s Kurzy pro radost?

Chcete? Tak se staňte affiliate partnerem! O affiliate programech jsem tu už napsal hodně, takže si pojďte přečíst, jaké výhody máte jako affiliate partneři.

Kurzyproradost.cz mají nejférovější affiliate program v ČR a SR. Proto vyplácí provize ze všech opakovaných prodejů. V praxi to znamená, že partner, který přivedl před pěti lety zákazníka, tak má plnou provizi i z prodeje, který proběhl až letos. Tyto následné prodeje dělají u jejich partnerů 63 % vyplacených provizí.

Co jejich partneři nejvíce oceňují:

 • průměrná provize 457 Kč za konverzi
 • 25% doživotní provize z opakovaných nákupů dovedeného zákazníka
 • 10% doživotní subprovize z každého dovedeného partnera
 • až 10 Kč za každou registraci
 • VIP partneři získávají měsíčně až 75 % k provizím navíc díky VIP bonifikaci
 • živá výjezdní setkání, živé kurzy s našimi lektory a skvělá parta

Čím je jejich affiliate program jedinečný:

 • dokáží dohledat 100 % konverzí i napříč zařízeními
 • můžete použít affiliate odkazy bez parametru i s parametrem
 • poskytují dynamický remarketing pro vaše kontakty
 • peníze vyplácí do 7 dnů

Mají unikátní affiliate systém, který:

 • pracuje spolehlivě i při vypnutých cookies či při anonymním prohlížení
 • dokáže pracovat s affiliate odkazy i bez použití affil parametru
 • navyšuje autoritu vašeho webu, protože používá čisté odkazy

Já osobně s tímto affiliate programem začínám, ale věřím, že pojede pěkně, protože mají opravdu hodně online kurzů a jsou zaslouženě jedničkou na trhu!