Výběr oblečení online, virtuální kabinky, online služby

Oblékněte se stylově díky módním online službám

Chtěli byste si koupit nové oblečení, ale v této covidové době, kdy je vše zavřené, nevíte, jak na to? Samozřejmě můžete nakupovat online například na answear.cz nebo zalando.cz, ale má to svá úskalí. Oblečení si nemůžete zkusit, kolikrát je obtížné odhadnout velikost a sladit kousky tak, aby se k sobě hodily. Jak to lze vyřešit v online světě?

Něco pro pány: Výběr oblečení na míru online

Genster.cz je virtuální služba pro pány, kteří chtějí vypadat dobře, ale nemají úplně to správné oko na výběr oblečení. Jedná se o online služby módní stylistky. Služba zahrnuje výběr stylového oblečení, dopis od osobní stylistky a rady, co s čím kombinovat, případně na jakou příležitost. Zkrátka vyplníte dotazník, díky kterému si stylistka udělá představu o vašem stylu a do 24 hodin dostanete výběr oblečení na míru.

Virtuálně pro dámy: Odbornicí na módu

Teď naopak stylová digitální služba pro dámy. Pokud se chcete ve světě módy vzdělávat, navštivte web Škola stylu. Najdete tam nejen spoustu článků a podcastů týkajících se módy nebo online kurzy stylingu, ale také například e-book se základy šatníku nebo 30 denní stylingovou výzvu.

Z druhé ruky přes internet aneb online sekáče

Chodíte nakupovat do sekáčů? Ani toho se po dobu karantény nemusíte vzdávat. Nákup v sekáčích je skvělý způsob, jak dát nový život věcem, které si už něco prožily a přitom šetřit životní prostředí. Můžete vyzkoušet třeba portály jako onlinesekac.cz, second hand Axel nebo Fashion for ladies.

Burza Vinted vám zase poslouží nejen na nákup oblečení z druhé ruky, ale můžete zde i jednoduše prodávat svoje kousky, které jste ze šatníku už vyřadili.

Jak v tom budu vypadat? Vyzkoušejte virtuální kabinky

Zkoušení věcí v kabince a zjištění, jak se na nás daný kousek hodí, je jedna z věcí, která nám při nakupování v e-shopech s oblečením opravdu chybí. Svatební salon TYANO na tento problém ale vyzrál. Vybrané svatební nebo společenské šaty si můžete „zkusit“ online pomocí jejich virtuální zkoušecí kabinky. Nahrajete fotku svojí postavy a můžete posoudit, jestli vám zrovna tyto šaty budou slušet nejvíce.

Autorkou článku je Karolína Petrželová

Vyzkoušeli jste už někdy některou z online služeb pro výběr oblečení? Nebo jste si i prohlédli, jak budete v oblečení vypadat pomocí virtuální kabinky? Podělte se s námi o své zkušenosti do komentářů níže.