Recenze eSpolupráce.cz

Co je to eSpolupráce.cz? Chystáte se spustit nový affiliate web? Nebo se s eshopem chystáte zprovoznit affiliate program a nevíte kde? Pro obě možnosti se podívejte na web eSpolupráce.cz a nebo na dnešní recenzi této sítě.

Co je to affiliate marketing?

Affilaite marketing je druh podnikání, který Vám za přivedeného zákazníka do eshopu a nebo na web vydělá peníze ve formě provizí z prodeje a nebo třeba registrace, žádosti o půjčku apod. Vy, jako tvůrce obsahu a nebo člověk, který daný web nějakým způsobem propaguje, máte defakto neomezené možnosti toho, jak daný web a nebo službu propagovat.

Affiliate (provizní/partnerský) marketing je pohodlný způsob, jak si na internetu vydělat skutečné peníze. Jako takzvaný Partner propagujete produkty našich inzerentů a v případě splnění předem domluveného cíle (vyplněný formulář, objednávka, registrace do hry…) získáváte provizi. Díky důmyslnému systému, na kterém eSpolupráce funguje, je možné toto provázání stránek sledovat a vyhodnocovat. Partnerem může být každý, kdo je nebo plánuje být majitelem či provozovatelem webových stránek, účtů na sociálních sítích, blogů, emailové databáze či jiného online kanálu.

citace z webu eSpolupráce.cz

eSpolupráce.cz

eSpolupráce.cz je na trhu už od roku 2009, takže se v žádném případě nejedná o nováčka na trhu. Kromě kvalitního portfólia programů se mohou pochlubit i včasným a rychlým vyplácením provizí. Provozovatelem sítě je Elephant Orchestra s.r.o., člen skupiny Srovnejto.cz a.s.

V jejich portfóliu naleznete herní kampaně, finanční kampaně, seznamky a řadu dalších, které si níže představíme. Mají i spoustu edukačních článků jak pro partnery, tak pro inzerenty. Naleznete tam tipy jké kampaně propagovat, informace o tom, co teď frčí v affilaite marketingu, jak vybrat affiliate program a další.

Jak můžete vydělat peníze v eSpolupráci.cz?

Vypadá to jednoduše co? A taky to jednoduché je!

Recenze eSpolupráce.cz

V dnešní recenzi si ukážeme, jak se do eSpolupráce.cz zaregistrovat, jak nastavit účet a ukážu Vám, jak snadné je propagovat jejich programy.

Registrace do eSpolupráce.cz

Protože jsem sám člověk, kteří na internetu tvoří obsah, tak jsem pro Vás vybral ukázku registrace do programu pro partnery.

Registrace do této sítě je velice jednoduchá. Stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář:

espolupráce.cz registrace
eSpolupráce registrace

Po dokončení registrace a aktivace účtu se Vám zobrazí jednoduchá administrace, kde na titulní straně naleznete rychlý přehled a výčet novinek ze systému.

espolupráce.cz administrace
eSpolupráce.cz administrace

Hned tedy přehledně vidíte výkon Vaši kampaní – statistiky o proklicích, počtu konverzí a hodnotě konverzí.

V levém menu naleznete pod odkazem „Offers“ výčet všech kampaní, které můžete propagovat.

kampaně v eSpolupráce.cz
kampaně v eSpolupráce.cz

Jak můžete vidět, tak výčet kampaní, které můžete v síti eSpolupráce.cz propagovat je opravdu velký. Propagovat je můžete ihned. Hned se Vám vygeneruje affiliate odkaz, který můžete snadno nasdílet na Facebooku a nebo poslat kamarádovi emailem a ihned můžete začít vydělávat. U každé kampaně máte i propagační materiály ve formě grafických bannerů a XML feedů (pokud jsou k dispozici).

Doporučené programy eSpolupráce.cz

Ve spolupráci s affiliate manažerkou Míšou jsme dali dohromady doporučené affiliate programy ze sítě eSpolupráce.cz, které frčí a mají dobrý konverzní poměr a můžete s nimi vydělat pěkné peníze. A o to přeci jde ne?!

Affiliate program na hry

Já osobně jsem velkým fanouškem hry World of Tanks, takže za sebe doporučuji propagaci této skvělé hry, která uchvátila téměř celý svět.

World of Tanks je týmová online hra pro více hráčů, věnovaná tankovým bitvám první poloviny 20. století. Zapojte se do epických tankových střetnutí a společně s dalšími ocelovými kovboji, bok po boku, ovládněte tankový svět!

Affiliate program na seznamky

seznamky

Seznamky fungují a vždycky fungovaly co se affiliate týče, ale i co se návštěvností týče a nutně se nemusí jednat pouze o ty erotické. V eSpolupráce.cz můžete propagovat například EliteDate, Flirtkontakt.cz, eDarling a nebo novou kampaň na celosvětovou seznamku Victoria Milan.

Výhodou propagace těchto kampaní jsou poměrně vysoké částky za registraci do programu, které se pohybují od 30 do 100kč za registraci a v případě Victoria Milan dokonce 550 kč.

TIP: Pokud se o affiliate marketingu chcete něco dočíst, tak se podívejte na můj další web Wladass.cz kde naleznete spoustu článků o affiliate marketingu.

Finanční affiliate program

Finanční affiliate fungoval a funguje už od počátku affiliate. Sami si asi moc dobře pamatujete ty MFA na půjčky na expirovaných doménách, kterých bylo vždycky plno. eSpolupráce.cz nabízí i řadu finančních programů na půjčky, hypotéky aj. Výhodou těchto program jsou vysoké provize v řádů stovek až tisíců za získané kontakty a vyplněné registrační formuláře.

Jako jednu z hlavních kampaní, které spolupráce nabízí si dovoluji uvést Zonky, Zaplo, Česká spořitelna.

Namátkou můžete v systému najít další programy jako NaFirmy.cz, Provident.cz, OPR-Firemniuver.cz a řadu dalších.

Takže jak sami můžete vidět, tak nabídka reklamních a zajímavých kampaní v této affiliate síti je opravdu velká. Vydělávat peníze na internetu může opravdu každý. Takže hurá do eSpolupráce.cz! 🙂