Virtualni_bydleni_a_online_realitni_sluzby

Bydlení: Realitní online služby, které vám ušetří čas

Čas. Máme ho klasicky všichni málo, a to málo volného času chceme pochopitelně strávit s rodinou a přáteli. Většinou však máme spoustu starostí, které nám z toho mála času ukrajují. Dnes se od nás dozvíte pár tipů, jak ušetřit náš vzácný čas v oblasti realitních služeb.

Koupě nemovitosti a dokumenty v pořádku

Pokud se chystáte koupit nemovitost, dost času a starostí vám ušetří služba Rádce pro vaši nemovitost. Provedou za vás audit celé nemovitosti, zkontrolují všechny vady a vyčíslí, na kolik vyjdou nutné opravy a kolik do ní v budoucnu budete muset investovat. Jejich právníci prověří také veškeré dokumenty a administrativu. Jsou dokonce schopni vyjednat slevu.

Na prohlídku nemovitosti z obýváku

Realitní trh se jako mnoho dalších oblastí přizpůsobil současné pandemické situaci a například i prohlídku nemovitosti lze vyřešit kdykoliv bezpečně z pohodlí vašeho současného obýváku. Není nutná žádná domluva na přesném času s majitelem. A představte si, kolik času i benzínu ušetříte, když nemusíte objíždět desítky prohlídek osobně. Fotky samozřejmě nejsou schopny uspokojivě ukázat interiér bytů a realita je mnohdy úplně jiná. Revolucí v prohlížení nemovitostí jsou videoprohlídky, virtuální a 3D prohlídky. Už během jarní koronavirové vlny se zájem o alternativy osobních prohlídek zvýšil a stále roste.

Na portálu VideoBydlení.cz si můžete nemovitost vybrat pomocí videoprohlídky, virtuální prohlídky nebo 3D modelu. Díky těmto alternativám získáte komplexní představu o vybraném bydlení srovnatelnou s osobní prohlídkou.

Pokud naopak vaši nemovitost prodáváte, uděláte dobře, když si necháte takovou virtuální prohlídku vytvořit. Můžete využít například služeb digitální agentury Prostor360. Odlišíte se tím od ostatních prodávajících a vzbudíte v kupujících zvědavost. Inzerát si tak prohlédne daleko víc lidí a má větší šanci na úspěch.

Virtuální bydlení: Online návrhy interiérů

Virtuální bydlení je služba, díky které budete mít praktický a vkusný interiér. Skrze online aplikaci můžete svůj interiér svěřit do rukou designérů, a přitom mít pořád kontrolu a přehled nad reálným náhledem pokoje i rozpočtem. Vyhnete se tak objíždění různých obchodů a kupování věcí, které nakonec skončí ve sklepě, protože se nikam nehodí. Nemusíte se neustále na něčem domlouvat a chodit na schůzky s designérem. Virtuální bydlení vám poskytne nákupní seznam s kontakty na prodejce i cenou.

Autorkou článku je Karolína Petrželová