Prověřte si vozidlo online – vyzkoušejte službu od Cebia – [Cebia RECENZE]

Chystáte se na koupit a nebo prodat automobil? V obou případech je důležité ověřit si vozidlo a to tím nejjednodušším způsobem a to díky VIN kódu. A to můžete velice snadno díky společnosti Cebia.

Co je Cebia?

Společnost Cebia je poskytovatelem informačních a poradenských služeb v oblasti automobilového průmyslu. Nabízí komplexní databázi s informacemi o vozidlech, provozních nákladech a cenách, a také analytické a poradenské služby pro automobilové společnosti a další klienty. Cebia také má webovou stránku, kde si můžete snadno ověřit automobil pomocí VIN kódu. Společnost se také zabývá průzkumy trhu a trendů v automobilovém průmyslu a poskytuje informace a rady pro spotřebitele při nákupu a údržbě vozidel.

cebia

Jak funguje Cebia?

Provedení kontroly vozidla je snadné. Nejprve musíte zjistit VIN vozidla, což je unikátní číslo, které najdete v dokladech nebo přímo na vozidle. Poté získáte informace o historii vozidla, díky kterým budete vždy vědět, co kupujete. Platební proces je zabezpečený a můžete zaplatit kartou nebo převodem. Po dokončení platby budete ihned mít k dispozici výsledek kontroly a bude vám také zaslán na váš email.

Jaké informace získáte od Cebia?

U každého vozidla prověřují:

  • Najeté kilometry
  • Historie poškození
  • Odcizení vozidla
  • Servisní historie
  • Záznamy inzerce
  • Využítí jako taxi

Prověření vozidel – služby Cebia

Společnost Cebia nabízí kromě ověření vozidla pomocí VIN kódu i celou řadu dalších služeb, jako jsou:

Online prověření historie AUTOTRACER

Nejdůležitější funkce, kterou Cebia nabízí. Nese název AUTOTRACER a je to ověření vozidla pomocí VIN kódu. Služba bude generovat výsledek během několika minut od přijetí platby. Proces je plně automatizovaný a dostupný nepřetržitě. Rychlost záleží na zvolené platební metodě – pokud se rozhodnete platit kartou, bude výsledek dostupný téměř okamžitě, ale pokud zvolíte bankovní převod, může trvat až do přijetí platby.

Jak vypadá ověření od Cebia?

cebia report

Cebia Smart kód

Cebia Smart kód je moderní a rychlá metoda, která vám umožní rychle zjistit základní informace o historii ojetého vozidla přímo u prodejce. Pomocí QR kódu umístěného na skle vozidla si můžete zdarma zobrazit vybrané údaje o jeho historii na vašem mobilním telefonu. Toto bezplatné prověření vozidla je nabízeno u vybraných prodejců v České republice, nicméně nelze jej považovat za kompletní výpis z historie vozidla, jako je tomu v případě systému Cebia AUTOTRACER.

Prověření původu v zahraničí PROVIN

PROVIN je služba, která usnadňuje zjištění původu vozidla v zahraničí. Hlavním cílem této služby je ověřit, zda dané vozidlo skutečně pochází z deklarované země prodejcem, zda nebylo odcizeno v cizině a zda neexistují jakékoli jiné faktory, které by mohly zabránit jeho bezpečnému a legálnímu provozu.

Fyzická kontrola VIN a identifikátorů VINTEST

Chcete být stoprocentně jistí, že vozidlo, které kupujete, nebylo neoprávněně změněno? V takovém případě pro vás může být užitečná služba VINTEST, která zahrnuje fyzickou kontrolu vozidla a ověření všech jeho identifikátorů. Během této kontroly se zjišťuje, zda jsou všechny identifikátory originální a jestli nedošlo ke změně jejich údajů, aby se zakryla skutečná identita a původ vozidla. Tato prohlídka se zaměřuje nejen na zjevné identifikátory, ale také na ty skryté, o kterých často nevědí ani padělatelé. Prověřovány jsou nejen údaje uvedené v dokladech, ale také jejich originalita. Problémem s padělanými identifikátory se nejčastěji setkáváme u odcizených vozidel nebo vozidel, která byla poškozena v těžké nehodě a skládají se z částí více různých vozidel.

Další služby

Mezi další služby, které Cebia poskytuje patří: Pískování skel OCIS, Leptání skel OCIS, Satelitní zabezpečení, UNIQA SafeLine, Allianz BonusDrive, Prohlídka k pojištění vozidla VINFOTO, Mobilní aplikace Cebia Foto, Kontrola exekucí, Homologace vozidel0 Mobilní aplikace Carolina. Všechny jejich služby naleznete na jejich webu.

Kolik stojí ověření VIN přes Cebia?

Prověření Vašeho vozidla závisí na množství a rozsahu informací, které jsou k dispozici o daném vozidle. Po zadání VIN kódu se dozvíte okamžitě rozsah informací a s tím související cenu. Za prověření se minimálně zaplatí 199 Kč.

cebia

Časté dotazy týkající se ověření vozidel

cebia

Cebia zkušenosti

Jakou zkušenost máte s ověřením vozidla přes Cebia Vy? Napište nám do komentářů!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *